Treningi Personalne Adam Pecyna Gdańsk Trójmiasto

Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...
TRENINGI PERSONALNE
Cześć,

Skoro tutaj trafiłeś, to znaczy, że doszedłeś w swoim życiu do takiego etapu, w którym uznałeś, że chcesz coś zmienić. Zanim przejdziesz dalej, poświęć chwilę i przeczytaj ten tekst do końca.

Trening personalny to coś więcej niż tylko wyjście na siłownię i wykonanie danej ilości ćwiczeń w określonym czasie. Trener personalny to ktoś więcej niż tylko osoba, która będzie nadzorowała czy wykonujesz te ćwiczenia poprawnie. Cała Twoja przygoda zaczyna się w Twojej głowie. To Ty musisz czuć chęć zmiany, bo tylko to spowoduje,  że będziesz dążyć do celu z maksymalną siłą, a osiągnięcie zamierzonych efektów da Ci maksimum satysfakcji. Treningami personalnymi zajmuje się już od wielu lat i w swojej karierze miałem pod swoją opieką wielu podopiecznych. Tylko Ci, którzy rozumieją do czego dążą osiągają najwyższe cele, dlatego też nasze treningi zaczniemy od rozmowy. Nie będzie to standardowe wypytanie, choć nie zmienia to faktu, że ankieta osobowa będzie jednym z jej elementów. Będziemy rozmawiać o wielu rzeczach, które pozwolą mi wykreować sobie w głowie obraz Twojej osoby. Dzięki temu będę mógł pomóc Ci w osiągnięciu celu - zarówno jeśli chodzi o sylwetkę, jak i zmianę Twojego myślenia i podejścia do otaczającego Cię świata. Wspólnie będziemy tworzyć nowego Ciebie. Ciężka praca się opłaci, a Ty zauważysz efekty szybciej niż Ci się wydaję.

Jeżeli jesteś gotowy,  czekam na Ciebie.
Adam
TRENINGI ODBYWAJĄ SIĘ:

GDAŃSK

Olivia Business Centre Siłownia City Fit ul. Grunwaldzka 472D

DROGA DO WSPÓLNYCH TRENINGÓW W CZTERECH KROKACH
1
Konsultacja

Wnikliwa dyskusja pozwoli nam jasno określić Twoje oczekiwania i cele. Co najważniejsze, postaramy się znaleźć jak najlepszą drogę aby je osiągnąć, polepszając przy tym Twój komfort życia. Rozmowa pozwoli nam również na znalezienie wspólnego języka, co przełoży się na dużo większą swobodę i miłą atmosferę podczas wspólnych treningów.

2
Stworzenie planu

Na podstawie ankiety osobowej, którą wypełnisz, zostanie stworzony indywidualny plan treningowy dostosowany do typu Twojej budowy ciała, możliwości, umiejętności i stażu na siłowni. W razie potrzeby, na bieżąco będziemy wprowadzać do niego wszystkie niezbędne modyfikacje.

3
Zaplanowanie diety

Najważniejszym elementami, które będą wzięte pod uwagę przy tworzeniu odpowiedniej dla Ciebie diety będą analiza dotychczasowego odżywiania, Twoje preferencje żywieniowe, a także styl życia. Twoja nowa dieta będzie skrojona na miarę - dokładnie pod Twoją dyspozycyjność, a także możliwości czasowo - finansowe.

4
Wspólny trening

W pierwszej kolejności zadbamy o Twoje bezpieczeństwo. Dokładnie wytłumaczę Ci techniki wszystkich wykonywanych ćwiczeń, nakieruję na odpowiednie tempo ich wykonywania, a także przekażę Ci informacje o optymalnej dla Ciebie ilości powtórzeń. Moja cała uwaga będzie skupiona tylko na Tobie, dzięki czemu bardzo szybko zaczniesz zauważać pierwsze efekty, zarówno w poprawie sylwetki, ale także lepszym samopoczuciu, czy zwiększonej pewności siebie.

CO OTRZYMUJESZ TRENUJĄC ZE MNĄ?
Każdy podopieczny jest dla mnie bardzo ważny. Staram się, żeby każdy czuł się maksymalnie usatysfakcjonowany i z tego powodu trenując ze mną otrzymujesz wiele dodatków
Plan treningowy

Plan rozpisany specjalnie pod Twoje indywidualne potrzeby i możliwości

Dietę

Plan żywieniowy będzie dostosowany pod Twoje indywidualne preferencje.

Pomiary ciała

To pierwszy krok do wyznaczenia celi treningowych

Elastyczność

Dieta i treningi będą dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb

Maksimum uwagi

Podczas treningów jestem dostępny tylko dla Ciebie!

Korekty

Możliwość zmian w razie ewentualnych zmian celi treningowych

Kontakt 24h

W razie ewentualnych wątpliwości, jestem zawsze do Twojej dyspozycji.

Gwarancję satysfakcji

Z moją pomocą, osiągniesz zamierzone cele szybciej niż myślisz.

CENY TRENINGÓW DLA JEDNEJ OSOBY
100
1 trening

400
4 treningi

760
8 treningów

1080
12 treningów

CENY TRENINGÓW DLA DWÓCH OSÓB
160
1 trening

640
4 treningi

1200
8 treningów

1740
12 treningów